czwartek, 28 marca, 2024

Szkolenie dla młodych nauczycieli w Zakopanem

W dniach 10-12 czerwca 2011 roku w Zakopanem w Nauczycielskim Centrum Wypoczynkowo Rehabilitacyjnym  ZNP na Ciągłówkach  odbyło się szkolenie członków Zarządów Klubów Młodego Nauczyciela.

Gościem spotkania był Sławomir Broniarz Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. W szkoleniu uczestniczyły 3  przedstawicielki Klubów Młodego Nauczyciela działających na terenie Okręgu Świętokrzyskiego ZNP: członek Zarządu  Centralnego Klubu Młodego Nauczyciela Kol. Renata Kołtunowicz -  Kaczor oraz Kol. Anna Szymczuch-Bąk i Kol. Renata Krag.

Nauczyciele dyskutowali o kondycji polskiej oświaty i o problemach z jakimi spotykają się w swojej pracy zawodowej. Uczestniczyli w czterech modułach szkoleniowych, których tematem były:

• ewaluacja w nowym nadzorze pedagogicznym,
  • praca z trudną młodzieżą,
  • mobbing w oświacie
  • przygotowanie do zakładania Klubów Młodego Nauczyciela.